Saime teie taotluse kätte

Teiega võetakse ühendust 24 tunni jooksul

Osmussaare tee 8 - korp A, 509, Tallinn

Teenused

Logistilised
teenused

Meie klientide kasutuses on kogu valik logistilisi teenuseid. Me vormistame vajalikud paberid tarne jaoks, kontrollime lasti tarnet ja selle säilimist, toimetame selle kohale õigesse punkti tähtajaks. Kõiki töid teostavad kogenud professionaalid.

Laostamine

Meiega võite olla kindel, et pakk jõuab kohale kahjustamata – me hoiame kõik kaubad olenemata transpordiliigist meie ettevõtte konsolideerimislaos.

Rahvusvaheline
maanteetransport

Maanteetranspordiga kohaletoimetamist peetakse endiselt kõige populaarsemaks transpordiliigiks. Meie veokid suudavad teie lasti igal ajal igasse kohta kohale toimetada.

Lasti
ekspedeerimine

Korraldame kogu transpordi protsessi algusest lõpuni. Lasti transport algusest kuni finišijooneni on meie pideva kontrolli all, kõik dokumendid vormistatakse õigeaegselt, lasti saadetakse kogu teekonna vältel. Me hoolitseme selle protsessi kõigi üksikasjade eest.

Konteinerite
vedu

See transpordiliik võimaldab teil kiiresti ja ilma probleemideta tarnida väikesi ja suuri koormaid. Konteineritega saatmist kasutab üha rohkem ettevõtteid.

Kokkupandava lasti
transportimise skeem

Selleks, et kiirelt ja ohutult panna kokku selline last ja tähtajaks see sihtkohta kohale toimetada, transpordiprotsess kaasab ka mitu vahepealset etappi. Ainult nii võib seda keerulist protsessi siluda.

Sõidukitüübid

Teie käsutuses on meie firmas mitut tüüpi sõidukeid: kompaktsed mikrobussid, veoautod, kallurautod, 15-meetrised haagised. Iga last on meile kättesaadav – sõltumata selle suurusest ja kaalust.

Suurte veoste
transport

Veoste mittestandardsed mõõtmed põhjustavad ettevõtte töötajatele palju probleeme. Neilt nõutakse selles valdkonnas maksimaalset kogemust ja kõrget ametialast pädevust.

Lastide
kindlustus

Last läbib märkimisväärseid vahemaid ja pakume kaitsta seda kahjustuste, kadude, surma, varguse ja muude juhtumite eest. Püüame säästa teie raha ja minimeerida riske.

Regioonid ja suunad

Meie kaupu tarnitakse üle kogu maailma. SRÜ, Euroopa, Türgi suunad on väga nõutud, kohaletoimetamine kõikjal Venemaal on saadaval

Kogu ohutu tarne töö me võtame enda kaela!

Firma Aisance Logistic on teile usaldusväärseks partneriks!