Saime teie taotluse kätte

Teiega võetakse ühendust 24 tunni jooksul

Osmussaare tee 8 - korp A, 509, Tallinn

Firmast

Meil on transpordi ja ekspedeerimisteenuste kogemus aastast 1994 ja sellest ajast saati oleme ära teeninud usaldusväärse partneri reputatsiooni. Me teeme tööd erineva suurusega tarnetega ja planeerime maksimaalselt kasuliku tarne igasse maailma punkti. Ohutute ja lühikeste marsruutide planeerimine aitab meil säästa kliendi raha.

Missioon:

Me võtame enda kanda kõik transpordi vormistamise ja lasti kättesaamise raskused. Te ei pea süvenema protsessi peensustesse ja muretsema lasti säilimise eest. Me võtame enda kanda transportimise uksest ukseni.

Meie kliendid:

Meil on hea meel näha oma partnerina igasuguse ulatuse ja fookusega ettevõtet. Hetkel teeme koostööd Eesti, Venemaa ja Euroopa firmadega, kes koostöö aja jooksul on muutunud meie usaldusväärseteks sõpradeks.

Meil on hea meel näha teid meie klientide seas!

Võtke meiega ühendust ja me koostame teie lastile kõige lühema marsruudi, leiame vajaliku transpordi, korraldame lasti laadimise ja ladustamise. Me arvutame optimaalse transpordikava võimalikult lühikese ajaga.
Aisance Logistic meeskond võtab üle logistikaprotsesside korraldamise seoses ohtlike, projekti põhiste ja suuremahuliste lastidega.  Toimetame kohale teie saadetise isegi raskesti ligipääsetavatesse ja kaugetesse kohtadesse.Marsruudi koostamisel võtavad töötajad arvesse kõike.

Teie ettevõte vajab pidevat tähelepanu. Ärge laske transpordil segada – andke see meie hoolde!

Kogu ohutu tarne töö me võtame enda kaela!

Firma Aisance Logistic on teile usaldusväärseks partneriks!